Osiedle Nasielska44 - Warunki użytkowania

Rejestrując się na „Osiedle Nasielska44” (zwane dalej „my”, „nas”, „nasz”, „Osiedle Nasielska44”, „http://nasielska44.phorum.pl”) zgadzasz się na poniższe warunki oraz akceptujesz regulamin użytkowania serwisu internetowego phorum.pl. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z „Osiedle Nasielska44”. „Osiedle Nasielska44” ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „Osiedle Nasielska44” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do pobrania ze strony phpBB3.PL. Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu. Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie phpBB3.PL.

Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „Osiedle Nasielska44” ma prawo w każdej chwili usunąć, edytować, przenieść lub zablokować każdy wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „Osiedle Nasielska44” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.


Powrót do ekranu logowania

cron