Zaproszenia na odbiory techniczne

Ważne informacje odnośnie odbiór technicznych

Re: Zaproszenia na odbiory techniczne

Postprzez klubowicz » Śr mar 20, 2013 12:21

Ja również jestem po wizycie w swoim przyszłym mieszkaniu i jestem załamana, że tak dałam się nabrać :( Na miejscu zastałam mokre ściany, krzywo położony tynk, źle osadzone okna itp. błędów jest jeszcze dużo więcej, ale nie będę tu o nich pisać, istny koszmar. Uważam, iż jedynym sposobem na wyegzekwowanie tego za co zapłaciliśmy jest jak najszybsza nasza reakcja zbiorowa. Zachęcam wszystkich nabywców Nasielska 44 do spotkania, należy przedyskutować wspólnie nasz problem. Musimy do odbiorów być przygotowani i mieć odpowiednio dobraną grupę pomocników: prawnika, inspektora budowlanego i kominiarza, bo nie wykluczone, że problem jest również w wentylacji naszego budynku. Mimo zaistniałej sytuacji, opóźnień i fuszerki naszego dewelopera, mamy kilka asów w rękawie, o których nie wie sam deweloper, musimy je tylko dobrze wykorzystać.
klubowicz
 
Posty: 18
Dołączył(a): Śr mar 20, 2013 08:32

Postprzez » Śr mar 20, 2013 12:21

 

Re: Zaproszenia na odbiory techniczne

Postprzez AsAs » Śr mar 20, 2013 12:56

Witam
Kolega Grzegorz daj koniecznie info jakie ty odniosłeś wrażenia przy odbiorze
Mnie zapewniano że do końća tygodnia ma być już być ogrzewanie miejskie-ale tak sobie pomysłałem że chyba już mi to mówiono na początku stycznia
AsAs
 
Posty: 4
Dołączył(a): Pt mar 15, 2013 16:47

Re: Zaproszenia na odbiory techniczne

Postprzez administrator » Śr mar 20, 2013 13:10

Mnie o ogrzewaniu że już zaraz będzie zapewniano od stycznia. Na wizycie pod koniec lutego dowiedziałem się że na początku marca będzie....
Pytam teraz czy jest już ogrzewani i uwaga, dostaje bezczelną odpowiedź że ogrzewanie jest od początku zimy a chodzi o przełączenie na CO miejskie (które de facto do dnia dzisiejszego nie nastąpiło)
Kiedy pytam w jaki sposób jest ogrzewane mieszkanie od początku zimy, skoro byliśmy i kaloryfery zimne jak diabli, Pan R mówi że przy pomocy nagrzewnic :-)
Pewnie przez te nagrzewnice mamy mokre tynki że się woda po ręku leje po przejechaniu i grzyba na dwóhc ścianach....
Napluj człowiekowi w twarz to Ci powie że deszcz pada....
administrator
 
Posty: 252
Dołączył(a): N mar 11, 2012 21:00

Re: Zaproszenia na odbiory techniczne

Postprzez Budowlaniec » Cz mar 21, 2013 15:52

Obrazek
Budowlaniec
 

Re: Zaproszenia na odbiory techniczne

Postprzez Budowlaniec » Cz mar 21, 2013 15:54

Obrazek
Budowlaniec
 

Re: Zaproszenia na odbiory techniczne

Postprzez Budowlaniec » Cz mar 21, 2013 15:57

Obrazek
Budowlaniec
 

Re: Zaproszenia na odbiory techniczne

Postprzez Budowlaniec » Cz mar 21, 2013 16:03

Witam serdecznie. Po dzisiejszym odbiorze technicznym nasz humor sie troche poprawil. Przeslalem kilka zdjec, jak widac w klatce C jest juz wszystko powoli konczone. Tak czy siak my mamy jeszcze kilka malych zastrzezen. Wiec do podpisania odbioru technicznego wstrzymujemy sie do polowy kwietnia :) Niech wszystko skoncza Pospiech szkodzi :D
Budowlaniec
 

Re: Zaproszenia na odbiory techniczne

Postprzez Lokator44 » Cz mar 21, 2013 21:15

Budowlaniec, dzięki za fotki. Jedno zdjęcie mówi więcej niż wiele słów:) Może poza jedną tylko sprawą - nie oddaje temperatury. Więc szybko dopytam - jaka temperatura panowała w środku? Zbliżona do tej, którą mamy właśnie za oknem czy jednak ciepło wewnątrz?

Pozdrawiam!
Lokator44
 
Posty: 44
Dołączył(a): N sty 27, 2013 01:26

Re: Zaproszenia na odbiory techniczne

Postprzez Budowlaniec » Pt mar 22, 2013 09:03

Tylko dmuchawy dawały ciepło, kaloryfery niestety nie grzeją wiec sytuacje bez zmian. Na klatce było dosyć przyjemnie. W mieszkaniu miałem poprawiany tynk na suficie bo to 4 piętro i były przecieki. Niestety sufit jest jeszcze delikatnie mokry ?? no właśnie jeszcze nie wysechł czy juz jest mokry bo dalej leci z dachu ;) W mieszkaniu podobno temperatura jak na zewnątrz :(((( Pozdrowienia
Budowlaniec
 

Re: Zaproszenia na odbiory techniczne

Postprzez Kwiatek » Pt mar 22, 2013 12:18

Witam!
Bardzo dziękujemy za sprawozdanie! Mam pytanie, a co z okablowaniem RTV, co na ten temat mówił deweloper?
Pozdrawiam!
Kwiatek
 

Postprzez » Pt mar 22, 2013 12:18

 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Odbiory techniczne!

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

cron